Apie mus

MAMute - tai labai šeimyniškas prekės ženklas, kuriantis daugiausiai moterims. Vertiname moteriškumą, todėl pagrindinis mūsų kuriamas rūbas - suknelė. Visi mūsų siuvami drabužiai yra vienetiniai arba itin mažo tiražo, todėl sutikti gatvėje taip pat apsirengusią moterį bus iš tiesų sunku.

MAMute Studio - tai drabužių dizaino studija, isikūrusi pačiame Kauno centre, Laisvės al. 28. Čia galite įsigyti jau pasiūtų mūsų gaminių arba siūtis individualiai ir susikurti unikalų rūbą pgal savo asmeninius išmatavimus.

Vertiname grožį, patogumą ir jaukumą, todėl dauguma mūsų naudojamų audinių yra natūralūs.

Susikūrimo istorija

Labas! Aš MAMute. O už šio pavadinimo slepiuosi aš, Radvilė.

Už MAMutės prekės ženklo atsiradimą turiu būti dėkinga savo dukrai. Savo pirmagimę Milę labai norėjau puošti – taip, kaip mane vaikystėje puošdavo ir apsiūdavo mama. Iš pradžių pasiuvau kelias kepurėles, vėliau – kostiumėlį, kitų drabužėlių. Pamačiusios draugės užsiprašė tokių ir savo vaikučiams... Taip, padrąsinta draugių, pradėjau siūti, o paskatinta savo vyro, – pasvajoti apie savo verslą ir prekės ženklą. Vėliau manimi patikėjo mama, prieš penkerius metus ji įsijungė į verslą. O kai reikėjo sugalvoti jam pavadinimą, iš atminties išplaukė tas gražus žodis „mamutė“, taip vyras mane vadino kai laukiausi. Jo reikšmė – dviguba: ne tik malonybinis mamos variantas, bet ir mamutė – dramblių šeimos atstovė. Mūsų prekės ženkle ji su mažyliu ir pavaizduota. Štai taip mes dvi mamutės ir traukiame savo verslą. Viską darome pačios. Mūsų kūryba prasidėjo nuo vaikiškų drabužėlių, mamų - dukrų komplektukų, o dabar daugiausiai siuvame moterims. Čia kažką savo ras įvairaus amžiaus moterys: ir dukros, ir mamos, ir močiutės, ir net promočiutės. Vyriausiai mūsų klientei – per aštuoniasdešimt!

Visi mūsų siuvami drabužiai yra rankų darbo, vienetiniai arba itin mažo tiražo, todėl antrą tokį gatvėje sutikti bus iš tiesų sunku!